Продукція та послуги «Сатурн» завжди займають лідируючі позиції в галузі/

Продукція та послуги «Сатурн» завжди займають лідируючі позиції в галузі/
У 2013 році ПП СКБ «Сатурн-2000» стала першою українською компанією з технічних систем безпеки, яка отримала престижну міжнародну нагороду Global Trade Leaders’ Club «За престиж та якість» (For Image and Quality).

 

  

Група компаній «Сатурн»

Білоус Антон Миколайович

Президент

 

Адреса: м. Київ, вул. Василенка, 21

тел./факс: (044) 207-50-76, 207-50-72, 207-50-70, 455-46-01, 455-46-04

e-mail: smail@saturngroup.com.ua

Група компаній «Сатурн» успішно працює на ринку України з 1999 року. За цей час вона стала номером 1 у своїй галузі, і надає цілий спектр рішень і послуг у галузі безпеки: технічні системи безпеки, відеоспостереження, контроль доступу, охоронні та пожежні системи, вогнезахисні системи, техногенна безпека, моніторинг, спостереження та реагування.

 Різноманітні системи безпеки від «Сатурн» встановлені більш ніж на 25 тисячах об’єктів.

Підприємства, що входять до групи компаній «Сатурн», заслужили репутацію надійних і відповідальних партнерів, які суворо й неухильно виконують свої зобов'язання.

Провідна компанія групи - ЧП «СКБ «Сатурн-2000» - неодноразово ставала переможцем та лауреатом престижних конкурсів та нагород. Зокрема, у 2010 році в рамках Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих» на основі ранжирування економічних показників 350 тисяч українських підприємств «Сатурн-2000» посів перше місце в категорії КВЕД 74.60.0 «Проведення розслідувань та забезпечення безпеки».

 

У 2013 році ПП СКБ «Сатурн-2000» сталапершою українською компанією з технічних систем безпеки, яка отримала престижну міжнародну нагороду Global Trade Leaders’ Club «За престиж та якість» (ForImageandQuality).

        Урочиста церемонія нагородження, на якій були присутні понад 300 керівників підприємств з 34 країн, відбувалася у Мадриді. Європейські експерти надзвичайно високо оцінили продукцію, інновації та екологічність.

       Продукція та послуги «Сатурн» завжди займають лідируючі позиції в галузі з точки зору технологій та якості. Група компаній постійно розвивається, розширює кваліфікацію співробітників і будує гнучкі відносини з партнерами. Така гнучкість дозволяє «Сатурн» адаптуватися до бізнес-середовища, яке стрімко змінюється, і завжди пропонувати своїм клієнтам виключно найкращі технології та рішення з наявних на сьогоднішній день.

Компанія робить наголос на індивідуальному і комплексному підході до реалізації кожного проекту. При цьому вона керується найвищими стандартами як при підборі продукції, необхідної клієнтам, так і при виборі нових людей до команди.

«Сатурн» ніколи не поступається якістю, про що свідчить відгуки наших численних клієнтів, сертифікат ISO 9001 та престижні міжнародні нагороди.

У 2013 році група компаній «Сатурн» запропонувала українському ринку інноваційну систему «ВОГНЕМАТ Мет», призначену для захисту металевих конструкцій від пожежі.

До складу конструктивної системи «ВОГНЕМАТ Мет» з межею вогнестійкості 60 і 120 хвилин входять матеріал прошивний базальтовий вогнезахисний рулонний фольгований (МПБВ-1Ф) і вогнезахисне покриття по металу, клеюча суміш TRIUMF. З'єднання базальтового матеріалу і клеючої суміші дозволило створити високоефективний захист металоконструкцій при мінімальному обсязі ізоляції і додаткових механічних навантаженнях на об'єкт, що захищається.

Переваги системи, яка була визнана переможцем конкурсу «Краще технічне рішення» для вогнезахисту металоконструкцій в рамках міжнародної спеціалізованої виставки «Пожежна безпека XXI століття» (м. Москва), вже оцінили сотні підприємств в Росії і Україні.

 

 

Статьи
Продукція та послуги «Сатурн» завжди займають лідируючі позиції в галузі/ У 2013 році ПП СКБ «Сатурн-2000» стала першою українською компанією з технічних систем безпеки, яка отримала престижну міжнародну нагороду Global Trade Leaders’ Club «За престиж та якість» (For Image and Quality).