”Сатурн розширює сферу діяльності.

← Все новости
2015-03-16
”Сатурн розширює сферу діяльності.
Група компаній "Сатурн" почала надавати послуги консалтингу та аудиту діяльності у галузі телекомунікацій.

 

«Сатурн» розширює сферу діяльності

Група компаній «Сатурн» почала надавати послуги консалтингу та аудиту діяльності у галузі телекомунікацій.

 

Відтепер наші клієнти мають можливість отримати високопрофесійну допомогу у прийнятті вірних рішень з організації діяльності у галузі зв'язку, мінімізувати ризики від можливих порушень профільного законодавства, заощадити гроші та час при вирішенні широкого кола питань та виконанні обов'язкових процедур у сфері телекомунікацій.

В Україні діяльність у сфері телекомунікацій регламентується більш ніж 150 законами, правилами, порядками та іншими нормативно-правовими та нормативно-технічними документами, опанувати які складно навіть добре підготовленому фахівцю. Аналіз  інформації на сайті НКРЗІ (www.nkrzi.gow.ua) прийнятих рішень щодо результатів державного нагляду за ринком телекомунікацій, за користуванням радіочастотним ресурсом  свідчать, що за даними 2014 року, 70% компаній, які здійснюють діяльність у сфері телекомунікацій, отримували негативний досвід:

-відмови у видачі відповідних ліцензій та дозволів,

- позбавлення ліцензій, анулювання дозволів на номерний ресурс,

- анулювання дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів,

-  отримання штрафів за скоєні порушення».

Наприклад, якщо користувач радіочастотного ресурсу не розпочав користування цим ресурсом у визначені в ліцензії терміни, то тільки прямі фінансові втрати від анулювання ліцензії на користування радіочастотним ресурсом для широкосмугового радіодоступу у м. Києві в діапазоні 5 ГГц складатимуть від 34 тисяч грн. А несвоєчасне подання заяви на переоформлення номерного ресурсу може призвести до втрати 30 тисяч грн. при вилученні 1 тисячі номерів місцевої телефонної мережі у м. Києві.

«Наші фахівці, які відповідають за новий напрямок, мають великий практичний досвід з розробки нормативно-правових документів у сфері телекомунікацій, користування радіочастотним ресурсом, участі у перевірках дотримання законодавства в зазначеній галузі. Завдяки цьому ми пропонуємо нашим клієнтам індивідуальні оптимальні рішення, які повністю відповідають їх потребам і очікуванням, гнучку цінову політику, надійний захист інтересів та прагнемо забезпечити довгострокове співробітництво на партнерських засадах», - наголошує президент групи компаній «Сатурн» Антон Білоус.

 

Детальніше — на нашому спеціалізованому сайті https://sites.google.com/site/telconsultaudit/

Статьи
Продукція та послуги «Сатурн» завжди займають лідируючі позиції в галузі/ У 2013 році ПП СКБ «Сатурн-2000» стала першою українською компанією з технічних систем безпеки, яка отримала престижну міжнародну нагороду Global Trade Leaders’ Club «За престиж та якість» (For Image and Quality).